درباره حامی بازار

 

 

شرکت توسعه تجارت الکترونیکی حامی بازار -وابسته به بنیاد تعاون زندانیان کشور- به شماره ثبت 540733 در سال 1398 تاسیس شد و فروشگاه اینترنتی حامی بازار را راه‌اندازی نمود. این فروشگاه آنلاین با هدف فروش مستقیم صنایع دستی تولیدی زندانیان و محصولات ساخت خانواده مددجویان آغاز به کار نمود.

زندانیان سراسر کشور در تولید محصولات متنوعی مشارکت دارند. این تولیدات با حمایت بنیاد تعاون زندانیان و سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و با همکاری و نظارت کارآفرینان و صنعتگران رونق یافته است. محصولات زندانیان عموماً با برند «حامی» به صورت محدود در سطح کشور عرضه می‌شود. تولیدات زندانیان، علاوه بر ارزش‌آفرینی در راستای تامین مایحتاج عموم، اهداف ویژه‌تری را دنبال می‌کند: «اشتغال زندانیان در حین محکومیت، کمک به مهارت‌آموزی مددجویان و آسان کردن بازگشت و اجتماعی شدن زندانیان به جامعه پس از آزادی».

 

فروشگاه آنلاین حامی بازار با رویکردی تازه با شعار «حمایت از دست‌سازه‌های مددجویان» زیرساخت‌های عرضه محصولات مددجویان را به‌روز رسانی نموده است. در حامی بازار شما می‌توانید علاوه بر خرید کالاهای مورد نیاز خود در به ثمر رساندن تلاش‌ها برای اشتغال زندانیان و حمایت از خانواده زندانیان نقش قابل توجهی را ایفا کنید. در حامی بازار، حامی شمایید.