قوانین و مقررات

کاربر گرامی، از این‌که از فروشگاه اینترنتی حامی بازار بازدید کرده و با عضویت و خرید از این فروشگاه در مسیر حمایت از مددجویان همراهی نمودید از شما متشکریم. خواهشمند است موارد زیر را در هنگام فعالیت در سایت حامی بازار به دقت مورد توجه قرار دهید.

ورود به فروشگاه اینترنتی حامی بازار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات حامی بازار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین حامی بازار از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

کلیه اصول و رویه‏‌های حامی بازار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات حامی بازار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

اکثر محصولات ارایه شده در حامی بازار با هدف تقویت و توسعه اشتغال و مهارت آموزی مددجویان تولید و برای فروش اینترنتی ارائه شده است. حامی بازار این محصولات را از نمایندگی‌های استانی بنیاد تعاون زندانیان در سراسر کشور یا مستقیم از مددجو یا خانواده وی تامین نموده و به فروش می‌رساند.

حامی بازار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.hamibazar.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

اطلاعاتی که در پروفایل خود ثبت می‌کنید مانند تلفن‌ها و آدرس ایمیل، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید شما تلقی می‌شوند و تمام مکاتبات و پاسخ‌های حامی بازار از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

کاربران باید هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر خود، فرم‌های سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل و با دقت تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، حامی بازار به منظور اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.