درباره فروشگاه حامی بازار

شرکت توسعه تجارت الکترونیکی حامی بازار وابسته به بنیاد تعاون زندانیان کشور به شماره 540733 در سال 1398 تاسیس شد و فروشگاه اینترنتی حامی بازار را راه‌اندازی نمود. این فروشگاه آنلاین با هدف فروش مستقیم صنایع دستی تولیدی زندانیان و محصولات ساخت خانواده مددجویان آغاز به کار نمود.  آدرس رسمی فروشگاه ما hamibazar.com است.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان گرامی نظرات خود را در فروشگاه می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظردهی ارائه می‌شود را جمع آوری می‌کنیم و آدرس IP و اطلاعات مرورگر کاربر را برای کمک به تشخیص هرزنامه ذخیره می نماییم. پس از تأیید نظر شما، دیدگاهتان در مطلب مورد نظر قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را در وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ثبت کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال نگهداری خواهند شد.

اگر از صفحه ثبت نام و ورود به فروشگاه بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما گزینه ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این فروشگاه ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب تعبیه شده از سایر وب سایت‌های همکاران مرتبط با حوزه فعالیت ما خواهد بود.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را تعبیه کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای تعبیه شده است.

تغییر مجدد رمز عبور

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر شما دیدگاه خود را در مورد یک محصول و یا فروشگاه ثبت کنید، نظر شما به طور نامحدود حفظ می‌شود. البته دیدگاه ها پس از بررسی و تایید و تصدیق کارشناسان منتشر می شوند.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، اطلاعات شخصی آنها که در فیلدهای ثبت نام ارائه می نمایید، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند و ویرایش نمایند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند. فروشگاه حامی بازار به هیچ وجه این اطلاعات را در اختیار سایر وب سایت ها، سامانه ها و اشخاص قرار نخواهد داد.

اطلاعات درگاه بانکی

فروشگاه حامی بازار هیچگونه دسترسی به اطلاعات پرداخت شامل اطلاعات کارت بانکی و رمز پویا شما نخواهد داشت و تمامی پرداخت ها در درگاه امن بانکی در سامانه شاپرک انجام خواهد گرفت.